in ,

TasteWP ile WordPress’i Ücretsiz Çalıştırın! TasteWP Nedir?

TasteWP nedir? TasteWP ile WordPress’i nasıl çalıştırabilirsiniz? Hepsi ve daha fazlası için sizi okumaya davet ediyoruz. TasteWP incelemesi.

Taste Wp Nedir? Ücretsiz Mi?

TasteWP Nedir? kullanıcıların saniyeler içinde yeni bir WordPress örneği çalıştırmasına izin verir. Web tabanlı sanal alanlar, eklentileri veya temaları hızlı bir şekilde test eder. Çalıştırılması ve kırılması kolay olduğundan oldukça popülerdir.

Bu yöntem, çoğu sıradan WordPress kullanıcısının kurmaya zaman ayıramayacağı yerel bir geliştirme ortamını sürdürmekten daha kolaydır.

Korumalı alan, Web geliştirme ve revizyon kontrolü dahil olmak üzere yazılım geliştirme bağlamında, test edilmemiş ve deneysel kod değişikliklerini doğrudan üretim ortamından veya havuzlardan izole eden bir test ortamıdır.

TasteWP tarafından oluşturulan web, konuk kullanıcılar için 48 saat ve kayıtlı kullanıcılar için 7 gün barındırılacaktır. Tek tıklamayla kurulum size rastgele bir URL ve oturum açma kimlik bilgileri sağlar.

Bu ücretsiz WordPress, örnek başına 220MB ile sınırlıdır. Kontrol panelinde, sitenin otomatik olarak ne zaman silineceği ile ilgili bilgilerle birlikte başarılı bir kurulum bildirimi görüntülenecektir. TasteWP, konuk kullanıcıları kayıtlı kullanıcılar için 2 site ve 6 site oluşturmaya sınırlar.

Yeni bir web sitesi oluştururken, Gelişmiş Seçenekler, kullanıcının çoklu site kurmasına, PHP sürümünü, WordPress sürümünü seçmesine, bir tema seçmesine ve bir dizi başka gelişmiş yapılandırma seçeneği seçmesine izin verir. PHP sürümü site yöneticisinden de değişir.

TasteWP bize artık olmayan poopy.life hizmetini hatırlatır. Düzenli aralıklarla ekranda açılan gösterişli reklamlar ile dolu. Test sitesine önceden yüklenmiş üç eklenti içerir.

TasteWP, dört yıldır WordPress eklentileri geliştiren 15 çalışanı olan bir şirket olan Inisev tarafından yönetiliyor . TasteWP Nedir?

TasteWP’yi denemekle ilgileniyor musunuz?

TasteWP’yi ziyaret edin

 

Bir Cevap Yazın

Vpn Proxy Master Premium Apk Free Download

GTIN Nedir? Nasıl Çalışır?