in

CCleaner Professional Türkçe Full (Kurulumlu)

Hızlı ve kaliteli bir sistem bakım ve hızlandırma programı mı arıyorsunuz? CCleaner Professional bu konuda son noktayı koyuyor.

CCleaner Professional Türkçe Full (Kurulumlu)

Not: CCleaner programını kurduktan sonra kapatın ve internet bağlantınızı kapatın. Ardından CCleaner programını açın. Options sekmesine tıklayın ve orada Upgrade ya da mavi butona tıklayın. Ardından sizden lisans isteyecektir. Bu adımda size verdiğimiz linkten indirdiğiniz klasörde yer alan “Keymaker_CORE” klasörünü açın. Klasörde yer alan “cr-piriform.exe” programına tıklatın ve GENERATE butonuna tıklayın. Ardından yer alan kodu kopyalamadan kendiniz linsan yerine yazınız. Kullanmak istediğiniz adı da yazdıktan sonra REGİSTER butonuna tıklayın. Ardından internete bağlanın ve programı tekrar açın. Programınız full sürüm olmuştur.

CCleaner Professional Full. Hızlı ve kaliteli bir sistem bakım ve hızlandırma programı mı arıyorsunuz? CCleaner Professional bu konuda son noktayı koyuyor. Basit arayüzü ve sistemde yaptığı temizlik ile büyük hız artışlarına sebep olan CCleaner normalde ücretsiz bir program. Ancak bu konuda paylaştığımız CCleaner Professional sürümü, içerisinde keygen barındırmakta. Ücretli sürümü ücretsiz sürümünden farklı olarak bakım ve temizlik konusunda daha derinlere iniyor. Ayrıca en stabil sürümü olarak da biliniyor. Sistemi hızlandırmaya da imkan tanıyor.

 • Tek Tıkla Tüm Yazılımınızı Günceller

  Eski uygulamalar bir güvenlik riskidir. Eski yazılım, siber suçlular arasında hızla keşfedilen ve paylaşılan güvenlik açıklarına sahip olabilir. CCleaner, güvenlik açıklarını bulunamadan kapatmak için yazılımınızı otomatik olarak günceller.

 • hız göstergesi

  Daha Hızlı Bilgisayar

  Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Yaşlandıkça, kullanılmayan dosyaları ve sabit disk alanını kaplayan ayarları toplayarak daha yavaş ve yavaş hale getirir. CCleaner bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

 • kalkan

  Daha Güvenli Gezinme

  Reklamcılar ve web siteleri, bilgisayarınızda kalan çerezlerle çevrimiçi davranışınızı izler. CCleaner, tarayıcı arama geçmişinizi ve tanımlama bilgilerini siler, böylece yaptığınız tüm internet taramaları gizli kalır ve kimliğiniz anonim kalır.

 • Hata grafiği

  Daha Az Hata ve Kilitlenme

  Zamanla kayıt defteriniz, çökmelere neden olan hatalar ve bozuk ayarlarla dolup taşabilir. CCleaner’ın patentli kayıt defteri temizleyicisi, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için bu dağınıklığı ortadan kaldırır.

 • Arama

  Daha Hızlı Başlangıç

  Bilgisayarınızı başlattığınızda birçok program arka planda sessizce çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanıza izin vererek işe başlamanıza veya daha hızlı oynamanıza yardımcı olur.

 • Ödül

  Ödüllü PC Optimizasyonu

  Milyonlarca kişi tarafından güvenilen ve eleştirmenlerce beğenilen CCleaner’ın dünyanın en sevilen bilgisayar optimizasyon aracı olmasının bir nedeni var! Kullanımı kolay, tek tıklamayla temizleme, böylece yeni başlayanlar bilgisayarlarını saniyeler içinde optimize edebilir. Ayrıca, ileri düzey kullanıcılar için gelişmiş özelliklerle doludur.

CCleaner Professional Full Download. CCleaner Professional ile bilgisayarınızı kolayca temizleyin. Bu sürüm ile tüm özellikleri kullanabilirsiniz. CCleaner Program Download

İndir “CCleaner Professional Türkçe Full (Kurulumlu)” wvxn – 32346 defa indirildi –

Bir Cevap Yazın

Followers+ Premium Apk [Latest Version]

İnternet Download Manager Full (Windows)