in

Google AdSense ile Para Kazanın

Google Adsense , blogunuzdan para kazanmanın kolay bir yoludur. Tek yapmanız gereken, Google’dan web sitenize bir komut dosyası eklemek ve reklamları görüntülemeye başlamaktır.

Google AdSense ile Para Kazanın

Google Adsense ile para kazanın! Adsense, blogunuzdan para kazanmanın kolay bir yoludur. Tek yapmanız gereken, Google’dan web sitenize bir komut dosyası eklemek ve reklamları görüntülemeye başlamaktır.

Bir kullanıcı reklamı her tıkladığında ödeme alacaksınız. Bunlara TBM reklamları denir.

Google Adsense TBM Nedir?

TBM nedir? TBM, “tıklama başı maliyet” anlamına gelir. Google Adsense ile TBM reklamları görüntüleyerek, bir ziyaretçi bir reklamı her tıkladığında belirli bir ücret alırsınız.

Tıklama başına maliyet, reklamveren tarafından belirlenir. (Bu, tıklamalar yerine reklam görüntülemeleri için ödeme aldığınız BGBM reklamlarının tersidir. BGBM “bin gösterim başına maliyet” anlamına gelir ve burada M, 1.000 için Roma rakamıdır.)

Google Adsense ile para kazanmak, ilk başladığınızda çevrimiçi para kazanmaya başlamanın iyi bir yoludur.

Başlamak için Google AdSense ile bir WordPress blogundan nasıl para kazanılacağına ilişkin kılavuzumuzu ve daha fazla ipucu için AdSense gelirinizi nasıl optimize edeceğinizle ilgili bu eğiticiyi görebilirsiniz .

Bir Google AdSense alternatifi mi arıyorsunuz? Media.net’i deneyin . Ayrıca geniş bir reklamveren havuzuna sahipler ve ödemeleri iyi.

Daha fazla blog yazarak para kazanma yöntemi görmek istiyorsanız tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Google AdSense WordPress Siteye Nasıl Eklenir?

WordPress ile AdSense Gelirinizi Optimize Etme