in

Doğrudan Reklam Satmak için WordPress Reklam Eklentisi

Google AdSense’in kurulumu kolaydır, ancak kazanabileceğiniz para miktarı sınırlıdır. Her bir reklam tıklaması kazancı değişecektir.

Doğrudan Reklam Satmak için WordPress Reklam Eklentisi

Doğrudan Reklam Satmak için WordPress Reklam Eklentisi nedir? Google AdSense‘in kurulumu kolaydır, ancak kazanabileceğiniz para miktarı sınırlıdır. Her bir reklam tıklaması kazancı değişecektir.

Doğrudan web sitenizde banner reklam alanı satmak daha kazançlı olabilir. Paradan bir pay alan bir aracıya güvenmek yerine, fiyatı ve şartları kendi başınıza müzakere edersiniz.

Yukarıda, tıklama başına veya bin görüntüleme başına ödeme aldığınız TBM ve BGBM reklamları arasındaki farktan bahsetmiştik. Bu modellerden birini afiş reklamları satmak için kullanabilseniz de, çoğu blogcu bunun yerine sabit bir ücret talep ediyor. Sabit bir ücret almak, görüntülemeleri veya tıklamaları takip etmekten daha kolaydır.

Yine de, doğrudan reklam satmak, yönetmek için Google AdSense kullanmaktan daha fazla iş gerektirir. Web sitenize sadece biraz kod eklemek yerine, fiyatlandırma konusunda pazarlık yapmanız, bir anlaşma ve şartlar belirlemeniz ve faturalama gibi idari işlerle ilgilenmeniz gerekir.

Ancak, bir WordPress reklam yönetimi eklentisi kullanmak süreci kolaylaştırabilir. AdSanity kullanmanızı öneririz , kendi reklamlarınızın yanı sıra Google AdSense’i de yönetmenize olanak tanır.

Bir Cevap Yazın

WordPress ile İnternetten Para Kazanmanın 30 “Kanıtlanmış” Yolu

Avada | Website Builder For WordPress & WooCommerce