in

Ön Satış Coin: ROUSH

$ROUSH Taraftar Tokenları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey bu yazımızda. Socios üzerinden yarın akşam 18:00 civarı satışa çıkacak $ROUSH Taraftar Tokenları nasıl alınır?

Ön Satış Coin: ROUSH

$ROUSH Taraftar token ön satışı nasıl olur? $ROUSH Taraftar tokeni nasıl satın alabilirsiniz? Tüm bu soruların cevaplarına geçmeden önce sizlere socios hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz. Bu yazımız herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Socios.com nedir?

Socios.com, dünyanın dört bir yanından Roush Fenway Racing hayranlarının takımlarına daha yakın olmalarını sağlayan hepsi bir arada bir hayran etkisi ve ödül uygulamasıdır. $ROUSH Taraftar Tokenı, resmi takım anketlerinde oy kullanmaktan hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz deneyimler kazanmaya kadar, takımla olan ilişkinizi geliştirecek.

Taraftar Tokenları – Bunlar nedir? 

Taraftar Tokenlarını dijital geçişler gibi düşünebilir ve size asla süresi dolmayan favori takımlarınıza gelişmiş erişim sağlar. Bu tahsil edilebilir dijital varlıklar, sahiplerine 8 Ağustos’ta Watkins Glen’deki RFR Fords için yarış arabası boya şemaları, takım üniformaları, pit tabelaları ve diğer varlıkları seçme şansıyla başlayan $ROUSH Taraftar Tokenları aracılığıyla çok çeşitli kararları etkileme fırsatı sunuyor. Hem Ryan Newman hem de Chris Buescher için.

SOCİOS HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Ama nasıl çalışıyor? 

Tek yapmanız gereken Socios.com uygulamasını indirmek ve Roush Taraftar Tokeni ($ROUSH) satın almak. Bunu, önce uygulama içi dijital para birimimiz Chiliz’i ($CHZ) satın alarak ve hepsini doğrudan uygulamada $ROUSH Taraftar Token’larınızla değiştirerek yapabilirsiniz. Normalde yapacağınız herhangi bir çevrimiçi satın alma işlemi kadar güvenlidir.

Her oy verdiğimde veya bir çekilişe katıldığımda bir $ROUSH Taraftar Tokenı satın almam gerekiyor mu?  

Hayır, Taraftar Tokenları saklamanız ve asla sona ermemesi anlamına gelir, yani Taraftar Tokenlarına sahip olduğunuzda bu Taraftar Tokenlarını tekrar tekrar oy vermek veya yarışmalara girmek için kullanabilirsiniz.

Kulağa harika geliyor ama bunun maliyeti nedir? 

Tüm Socios.com ortaklarında olduğu gibi, yalnızca sınırlı sayıda $ROUSH Taraftar Tokeni olduğundan, bunların değeri piyasa talebine göre belirlenir. Fiyat talebe göre düşebilir veya artabilir. 1 $ROUSH Taraftar Token’ı ile oy verebilir ve bir çekilişe katılabilirsiniz, ancak ne kadar çok Taraftar Token’ına sahip olursanız, etkiniz o kadar büyük ve kazanma şansınız o kadar büyük olur!

SOCİOS HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Peki başka hangi özellikler var? 

Jeton Avı 

Token Hunt, kullanıcıların $CHZ, $SSU (platformumuzun sadakat jetonları) ve özel durumlarda Taraftar Tokenlarını ücretsiz olarak toplayabildiği, artırılmış gerçeklik coğrafi konumu etkinleştirilmiş jeton keşif özelliğimizdir. Token Hunt küresel bir deneyimdir. Tek yapmanız gereken günlük olarak giriş yapmak ve herhangi bir konumdan nelerin avlanabileceğini görmek!

Sosyo Sohbeti 

En son haberleri tartışmak ister misiniz? Yaklaşan bir anket için heyecanlı mısınız? Taraftar Tokenları ve Anketleri takas etmekten maçlara, takım/kulüp performansına ve aradaki diğer her şeye kadar her şeyi tartışan çoklu sohbet odalarına takılın. Tamamen size kalmış.

Oyunlar ve Ödüller 

Futbol bilginizin sıfıra ulaştığını mı düşünüyorsunuz? Kanıtlayın ve sınavlara, oyunlara katılın ve ödüller kazanın.

Socios United Taraftar Tokenları 

$SSU, Socios ile ilgili konularda size bir söz ve Socios.com’un bundan sonra ne yapacağı konusunda bir ses veren sadakat belirteçlerimizdir! Mümkün olduğu kadar çok toplayın çünkü $SSU için mağazada çok daha fazlası var.

SOCİOS HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Roush Fenway Racing Fan Tokenları yarın Socios.com uygulamasına geliyor!

1 Haziran, saat 19:00’da (TSİ), Socios.com Uygulaması’nda

Yarın (1 Haziran Salı saat 19:00’da), Roush Fenway Racing’in Resmi Fan Tokenları ($ROUSH) Socios.com uygulamasına geliyor!

Roush Fenway Racing, şu anda NASCAR Cup Serisinde yarışan bir Amerikan motor sporları takımıdır. Roush Fenway Racing, ABD’nin en büyük motor sporları organizasyonlarından NASCAR’da 1988 yılından beri yarışıyor. Takım 33 yılda, 324 yarış ve 8 sürücü şampiyonluğu yaşadı.

$ROUSH Fan Token Sahipleri, yarın Socios uygulamasında başlayacak ilk resmi oylamada oylarını kullanabilecek. Ağustos ayında Watkins Glen’de 6 ve 17 numaralı takımların piste çıkmasıyla birlikte Roush Fenway, taraftarlarından yarış hafta sonu için bir takım temasına karar vermelerini istiyor. $ROUSH Fan Token satın alarak seçenekleri keşfedin ve yaklaşan oylamada araç boyama tasarımlarına, pilot kıyafetlerine ve daha fazlasına karar verilmesine yardımcı olun.

FTO: 1 Haziran Salı, 15:00 (TSİ)

Birim $ROUSH Fiyatı: 2$

Toplam Arz: 375,000 $ROUSH

Satın Alınabilecek Maksimum Miktar (19:00-21.00 ARASI): 50 $ROUSH

Satın Alınabilecek Maksimum Miktar (21:00 sonrası): 125 $ROUSH

ROUSH Taraftar Token Nasıl Alınır?

Öncelikle socios uygulamasını indirmeniz ve üye olmanız gerekmektedir. Uygulama üzerinden KYC doğrulması yapmanız gerekmektedir. Ardından CHZ kripto parasından satın almanız gerekmektedir. CHZ satın alma işlemi kredi kartı ile ya da banka kartı ile yapabiliyorsunuz. Alım yapılma işleminde ilk iki saat arasında 50 $ROUSH alabileceksiniz. Şuanda açıklanan rakama göre 1 $ROUSH= 7,26 $CHZ olarak açıklandı. Bu adımda eğer sizlerde 50 $ROUSH almak isterseniz hesabınızda yaklaşık olarak 363 $CHZ olması gerekmektedir.

Yarın saat 19:00 itibari ile satışa açılacak olan $ROUSH taraftar token almış olduğunuz $CHZ ile mümkün olacaktır. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte ilk hafta içerisinde yükseliş beklenmektedir. Ön satış ROUSH taraftar tokeni yarın açılacaktır. Bol kazançlar.

Bir Cevap Yazın

Blog Açılacak Platformlar Nelerdir?

Honor’dan Yeni Model: Honor 50 SE