in ,

DogeCoin Neden Yükseldi?

DogeCoin, CoinBase üzerinde sıralamaya dahil olacağı için ciddi oranda artış gösterdi. Kullanıcılar ise neden arttığını anlamaya çalışıyor.

DogeCoin Neden Yükseldi?

DogeCoin Neden Yükseldi diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Coinbase, yıllarca süren sessizliğin ardından nihayet Dogecoin (DOGE) için destek ekledi. 2 gün içerisinde borsada kripto para ile alım satım yapmak mümkün olacak.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli düzenlenmiş kripto para borsası ve halka açık tek borsa olan Coinbase Dogecoin mevduatlarının artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Coinbase Pro, Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara veya ileri düzeyde günlük ticaret bilgisine sahip olanlara yönelik bir platformdur. Coinbase Pro’nun arayüzü -çoğu kripto borsasında görüldüğü gibi- daha tekniktir ve kullanıcılarına daha geniş bir trade çifti yelpazesi sunar.

Coinbase ve Coinbase Pro hizmetlerine ek olarak şirket, Coinbase Prime, OTC masası, kripto para cüzdanı, blockchain istihbarat ve analitik hizmetleri ve dijital varlık saklama gibi başka teknoloji çözümleri de sunuyor.

Kripto para borsası olan Coinbase, Dogecoin listelemesini daha önce duyurmuştu. Dogecoin listelemesi gerçekleşiyor! Coinbase konuya ilişkin Twitter üzerinden yazılı açıklama yaptı. Bunun üzerine kripto para piyasasında al sat yapan traderlar ve elinde Dogecoin bulunduranlar Dogecoin’in ne zaman listeleneceğini araştırmaya başladı. Dogecoin Coinbase ne zaman listelenecek? İşte ayrıntılar…

Dogecoin Coinbase ne zaman listelenecek? İşte Dogecoin Coinbase yorumları...

DOGECOİN NE ZAMAN LİSTELENECEK?

Coinbase’in Twitter üzerinden yaptığı yazılı açıklamada, bugün itibarıyla ticarete izin verilen bölgelerde DOGE için gelecek transferlerin artık kullanılabileceği ifade edildi.

Coinbase daha önce duyurduğu Dogecoin listelemesini gerçekleştiriyor. Twitterdan yapılan duyuruda; “Bugünden itibaren, ticaretin desteklendiği bölgelerde DOGE için gelen transferler artık kullanılabilir. Söz konusu açıklamanın devamında al sat yapanların emir veremeyeceği ve hiçbir emrin karşılanmayacağı belirtilerek, “Likidite koşulları karşılanırsa, işlemler 3 Haziran Perşembe günü saat 9:00 PT’de veya sonrasında başlayacak.” denildi.

Tesla ve SpaceX kurucusu Elon Musk’ın paylaşımlarıyla Dogecoin, kripto paraların popüler olduğu son dönemlerde yükseliş üstüne yükseliş göstererek kripto para piyasasında hem en çok kazandıran hem de en çok kaybettiren coinlerin arasına girmişti.

Verilere baktığımız zaman Dogecoin, son 24 saatte %10 oranında yükselişe geçti. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0.372 dolardan işlem görüyordu.

DogeCoin Beklenen Fiyat Ne Kadar Olur?

DogeCoin fiyatı ne kadar artar? Son zamanlarda popüler olan DogeCoin hakkında yapılan araştırmalar çoğaldı. DogeCoin mucidi ve Twitter’da yaklaşık 350.000 takipçisi bulunan Markus, bir tweet dizisinde DOGE topluluğundan tokenlerini mantıklarına uygun olarak, topluluğa veya kripto para birimini kötülemeden, para kazansalar da kazanmasalar da özgür bir şekilde satmalarını istedi. Markus, topluluk üyelerinin kendileri için en iyi olduğuna inandıkları şeyi yapmaları gerektiği için Dogecoin sahiplerinin satış yapıp yapmamalarının umurunda olmadığını açıkladı. Bunun yerine, kripto para birimini ve topluluğunu önemsediğini, bunların başarılı olmasını istediğini söyledi.
Dogecoin’in 1 dolara ulaşmasının başarılı olduğu anlamına gelmeyeceğini, çünkü bu fiyattan satın alan insanların kripto para birimini DogeCoin 10 dolarda görmek isteyeceklerini ve döngünün devam edeceğini de sözlerine ekledi. Buradan anlaşılan ifade 10 dolar olabileceği. Bu yazımızda yer alan içerik yatırım tavsiyesi değildir.

Bir Cevap Yazın

Battlefield 6 Oyunu Haftaya Tanıtılacak

SSL Nedir? SSL Sertifika Türleri Nedir?