in

Samsung’un Sanal Asistanı Sam

Samsung’un Sanal Asistanı Sam 3d olarak ortaya çıktı. Yeni özellikleriyle beraber gelen SAM hakkında merak edilenler ve daha fazlası.

Samsung’un Sanal Asistanı Sam

Samsung’un Sam adlı yeni sanal asistanı üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Samsung Sanal Asistanı Sam şirketin önceki sanal asistanı Bixby’den farklı olarak, bu yeni sürüm 3 boyutlu (3 boyutlu) bir karakter olarak ortaya çıkacak.

Apple’ın ana rakibi, mevcut Bixby modeli olan sanal asistanının yalnızca 2D modelini piyasaya sürmüştü. Samsung’un sanal asistanının beklenen 3D versiyonunun bazı ekran görüntüleri yayınladı. Samsung sanal asistanı Sam görünümü oldukça güzel ve merak edilen sırlarla bekleniyor. Samsung sanal asistan Sam 3d görünümü sizlerle.

Samsung'un Yeni Sanal Asistanı Sam
Samsung’un Yeni Sanal Asistanı Sam
(Fotoğraf: @MalteserRefs’in Twitter gönderisinden ekran görüntüsü)
Samsung’un Sam Virtual Assistant 3D Versiyonunu Yayınladığı İddiası : İşte İlk Bakışı

Samsung kullanıcıları sanal tasarım söz konusu olduğunu düşünüyor. Köklü bir değişikliğe uğrayan yeni karakter konusunda herkes heyecanlı. Sızdırılan fotoğraf ve videolara dayanarak, teknoloji devi şirketin yeni hizmetinde daha fazla ifade, doku ve poz olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Bu yeni özelliklerin Samsung’un sanal asistanını daha modern ve ilginç hale getirmesi bekleniyor. Sam’i görmediyseniz, işte gerçekte neye benzediği sizlerle.

Samsung Sam Virtual Assistant’ın Sızan Tasarımı

Bir Cevap Yazın

Honor’dan Yeni Model: Honor 50 SE

Battlefield 6 Oyunu Haftaya Tanıtılacak