in ,

Ön Satış Coin: Vega

Coinlist üzerinden 1 haziran itibari ile çıkacak olan yeni ön satış coini Vega. Yatırım tavsiyesi değildir. Yeni çıkacak kripto para bildirimleri veriyoruz. Gerekli araştırmaları yapmayı unutmayın.

Ön Satış Coin Yeni Çıkacak Ön Satış Coinler

Ön Satış Coin Yeni Çıkacak Ön Satış Coinler neler? diye merak ediyorsanız bu yazımız size göre. Bitcoin ilk çıktığı zamanlar fazla rağbet görmediği aşikar. Sonrasında yükselen ani fiyatlar sonucunda herkesin içinde keşke zamanında alabilseydim diye pişmanlıklar oldu. Kullanıcılar bu yüzden aktif olan kripto paraları almak yerine ön satış coinlerinden yatırım yapmak istiyor. Bu yüzden sizlere bu yazımızda 1 Haziran itibari ile ön satışa çıkacak coinlerden olan Vega’yı inceleyeceğiz. Bu yazımızdaki hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Vega Coin Hakkında

Vega, merkezi borsalarla karşılaştırılabilir deneyime sahip merkezi olmayan bir ağ üzerinde türevlerin ticaretini mümkün kılan Tendermint üzerine inşa edilmiş bir hisse kanıtı blok zinciridir.

Vega, Ethereum ve diğer genel amaçlı zincirlerin yanı sıra sermaye verimli ticaret için optimize edilmiş bir blok zinciri kullanarak, Ether, BTC ve standart ERC20 jetonları gibi varlıklara yerleştirilen saniyede binlerce işlemdeki riski adil bir şekilde işleyebilir ve yönetebilir. Ücretler sadece işlemler yapıldığında alınır ve limit emirleri göndermek, iptal etmek ve değiştirmek ücretsizdir.

Vega Coin Ön Satış Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vega coin ön satışa çıkmadan önce bazı yapılması gereken adımlar vardır. Bu adımlardan biri de size verdiğim linkten belirtilen yere üye olmanız ve KYC doğrulamanızı yapmanız gerekmektedir.

%40 İndirimli Üye Olmak İçin Tıklayın!

Üye olduktan sonra KYC (Kimlik doğrulaması) işlemini yaptığınızı varsayıyorum. Ardından Dashboard menüsüne tıklayın ve açılan sayfada Active Now kısmında yer alan başlıklara bakın. Burada yer alan “Vega Sale Registration Now Open” kısmının sağ tarafında yer alan “Learn More” butonuna tıklayın.

Vega Satış Seçenekleri

Satış katılımcıları, aşağıdaki üç farklı seçenek altında VEGA jetonlarını satın almayı seçebilir. Seçenekler birleştirilebilir. Mevcut tahsisler aşağıdaki gibi olacaktır:

Seçenek 1 Seçenek 2 Seçenek 3
Satış Tarihleri        2 Haziran 2021
00:00 UTC
2 Haziran 2021
17:00 UTC
3 Haziran 2021
00:00 UTC
Kilitleme ve Serbest Bırakma 12 aylık serbest bırakma süresi ile 12 aylık kilitleme Daha sonra 6 aylık serbest bırakma süresi ile 6 aylık kilitleme 90 günlük bir kilitlenmeden sonra serbest ticaret
Satın Alma Sınırları 100 – 1000 dolar 100 – 2.500 ABD Doları 100 – 10.000 dolar
Toplam Arzın %’si %2,5 %2,5 %2,5
Jeton Sayısı 1.625.000 VEGA 1.625.000 VEGA 1.625.000 VEGA
Jeton Başına Fiyat 5 ABD doları 10 ABD doları 15 dolar
Az sayıda (<100) Vega uzun vadeli destekçisi, 2 $ ‘lık bir fiyata özel bir seçeneğe erişebilir. Ek olarak, 3000’e kadar topluluk üyesi, 2.000 $’lık artırılmış üst sınırla 1. seçeneğe beyaz listeye alınmış erişim elde edecek. Bu seçeneklerin hiçbiri, ana satış yoluyla diğer katılımcıların kullanabileceği token sayısını etkilemez.

Vega Coin Ön Satış Seçenekleri

Yukarıda yer alan seçeneklerden hangisi size uyuyorsa onlardan birine ya da hepsine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi maili gönderiliyor ve sizleri belirtilen saat ve zamanda oturum açtırarak sıraya alıyorlar. Siz bu sırada almak istediğiniz tutarı belirtiyorsunuz. Ön satışa zamanında girmeyi unutmayın. Merak ettiğiniz ya da takıldığınız bir nokta varsa aşağıda yer alan mesaj bölümüne yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Microsoft Rus Bilgisayar Korsanları Nedeniyle ABD Ajansını Uyardı

Followers+ Premium Apk [Latest Version]