in

Mortal Kombat

Mortal Kombat yakında vizyona girecek olan yönetmenliğini Simon McQuoid’in yaptığı, senaryosunu Greg Russo ile David Callaham’ın, hikayesini Oren Uziel ile Russo’nun yazdığı Amerikan dövüş sanatlarına dayalı fantastik aksiyon filmidir.

NEW YORK (CNS) – “Mortal Kombat” (Warner Bros.) ile ilgili sorunlar, düzensiz yazımın çok ötesine geçiyor.

Aslında, yönetmen Simon McQuoid’in ilk uzun metrajlı filmi – daha önce 1990’ların ortalarından kalma birkaç filmle beyazperdeye getirilen bir dizi video oyununun yeniden başlatma uyarlaması – sırayla, acımasız, ağırbaşlı ve aptalca.

Greg Russo ve Dave Callaham’ın yazdığı bir senaryodan çalışan McQuoid, uzun süreli bir kozmik çöküşe karıştıktan sonra zayıf kariyeri sorunlarının en küçüğü haline gelen karma dövüş sanatları savaşçısı Cole Young’un (Lewis Tan) istismarlarını anlatıyor. Mücadele, Dünya gezegeninin güçsüz güçlerini Outworld adlı bir diyarın güçleriyle karşı karşıya getiriyor.

Kendini tanımlayan bir “tanrı” olan Lord Raiden’in (Tadanobu Asano) rehberliğinde Cole, özel kuvvetler gazileri, Sonya Blade (Jessica McNamee) ve Jackson Briggs (Mehcad Brooks) ikilisi ve bir hasta Büyücü Shang Tsung (Chin Han) önderliğindeki Outworld savaşçılarını ele geçirmek için Kano (Josh Lawson) olarak bilinen ağzı bozuk paralı asker.

Ortaya çıkan kanlı kargaşa, karakterlerin (bazıları insan, bazıları canavarca) yakılarak, parçalanarak ve hamur haline getirilerek ölümünü içerir. Mortal Kombat Cole’un karısı Allison (Laura Brent) ve Shang Tsung’un hedeflediği kızı Emily’yi (Matilda Kimber) koruma arzusuyla güdülenmesi, bu tür vahşete karşı zayıf bir dengelemedir.

Kafaları ezmekle ya da rakiplerini ikiye bölmekle meşgul olmadıklarında, sözde iyi adamlar, sahte tanrıların yanı sıra, belirli seçilmiş bireylerin arcana adı verilen iç enerjilerini harekete geçirme yeteneğini de içeren karmaşık bir miti teşvik eder ve böylece mareşal karakteristik süper güç. Bu kadar geliştirildikten sonra, her zamankinden daha büyük bir zevkle katliama hızla geri döner.

Film, betimsel olmayan dini fikirler, aşırı kanlı şiddet, korkunç görüntüler, birkaç hafif yemin ve yaygın kaba ve biraz kaba ve kaba bir dil içeriyor. Katolik Haber Servisi sınıflandırması O – ahlaki açıdan saldırgandır. Sinema Filmi Derneği derecelendirmesi R ile sınırlandırılmıştır. 17 yaşından küçükler için ebeveyn veya yetişkin vasi gerekir.

Mortal Kombat İnceleme

Mortal Kombat” (Warner Bros.)

Yönetmen Simon McQuoid’in ilk uzun metrajlı filmi, daha önce 1990’ların ortalarından kalma birkaç film aracılığıyla beyazperdeye getirilen bir dizi video oyununun yeniden başlatma uyarlaması. Dünya gezegeninin (Tadanobu Asano liderliğindeki) güçlerini, adı verilen bir diyarınkilere karşı çukurlaştıran uzun süreli bir çarpışmaya karıştığında, zayıf kariyeri aniden askıya alınan karma bir dövüş sanatları savaşçısının (Lewis Tan) istismarlarını anlatıyor. Outworld (Chin Han başkanlığında). Mücadeleye diğerlerinin yanı sıra, özel kuvvetlerden bir ikilisi (Jessica McNamee ve Mehcad Brooks) ve huysuz, ağzı bozuk bir paralı asker (Josh Lawson) katılır. Ortaya çıkan kanlı kargaşa, yakılarak, parçalanarak ve posaya indirgenerek bazıları insan, bazıları canavarca karakterlerin ölümünü içerir. Kahramanın öncelikle ailesini (Laura Brent ve Matilda Kimber) koruma arzusuyla motive olması gerçeği, bu tür vahşete veya çeşitli “tanrıları” içeren karmaşık bir mitos için zayıf bir dengelemedir. Betimsel olmayan dini fikirler, aşırı kanlı şiddet, korkunç görüntüler, birkaç hafif yemin, yaygın kaba ve biraz kaba ve kaba bir dil kullanılmıştır.

Mortal Kombat Fragman/Önizleme

2021 yılında çıkması planlanan Mortal Kombat filminin fragmanını sizlerle paylaşıyorum.

Mortal Kombat Oyuncuları Kimler?

Filmin yetenekli oyuncuları şöyle sıralanıyor:

Lewis Tan (“Deadpool 2,” Netflix’s “Wu Assassins”)

Cole Young olarak; Jessica McNamee (“The Meg”)

Sonya Blade olarak; Josh Lawson (“Bombshell”)

Kano olarak ; Tadanobu Asano (“Midway”)

Lord Raiden olarak ; Mehcad Brooks ( “Supergirl”)

Jackson “Jax” Bridges olarak; Ludi Lin (“Aquaman”)

Liu Kang olarak ; Chin Han (“Skyscraper”)

Shang Tsung olarak; Joe Taslim (“Star Trek Beyond”)

Bi-Han olarak and Sub-Zero; Hiroyuki Sanada(“Skyscraper”)

Hanzo Hasashi ve Scorpion olarak. Max Huang, Kung Lao olarak; Sisi Stringer Mileena; Matilda Kimber Emily Young olarak; ve Laura Brent Allison Young olarak. McQuoid yönettiği filmin senaryosu Greg Russo ve Dave Callaham (“Wonder Woman 1984”)’a, hikayesi Oren Uziel (“Mortal Kombat: Rebirth”) ve Russo’ya ait. Ed Boon ve John Tobias’ın yarattığı Video oyunundan esinlenilen filmin yönetici yapımcıları Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Jeremy Stein ve Larry Kasanoff. McQuoid önderliğinde Avustralyalı ve Amerikalı film yapımcılarının ekibinde görüntü yönetmeni Germain McMicking (“True Detective,” “Top of the Lake: China Girl”), yapım tasarımcısı Naaman Marshall (“Underwater,” “Servant”), editörler Dan Lebental (“Spider-Man: Far From Home”) ve Scott Gray (“Top of the Lake,” “Daffodils”), görsel efekt süpervizörü Chris Godfrey (“Hacksaw Ridge”), kostüm tasarımcısı Cappi Ireland (“Lion,” “The Rover”) bulunuyor. Film müziği Benjamin Wallfisch (“Blade Runner 2049,” the “IT” filmleri) tarafından bestelendi. New Line Cinema bir Atomic Monster/Broken Road Production yapımı “Mortal Kombat” filmini sunar. Filmin dağıtımı dünya çapında Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek. 2021’de sinemalarda.

Bir Cevap Yazın

Vebitcoin Faaliyetlerini Durdurdu

Domain Nedir? Domain Nasıl Alınır?