in

Battlefield 6 Oyunu Haftaya Tanıtılacak

Battlefield 6 oyunu haftaya tanıtılacak. Battlefield Twitter hesabı, yaklaşan oyunla ilgili bilgilerin gelecek hafta mümkün olacağını açıkladı.

Battlefield 6 Oyunu Haftaya Tanıtılıyor

Battlefield 6 oyunu haftaya tanıtılacak. Sevilen Battlefield serisinin devamı önümüzdeki hafta resmi olarak duyurulacak. Battlefield 6 uzun zamandır söylenti halindeydi. EA, insanlara video oyunuyla ilgili küçük ipuçları verdi . Yine de, son haberlere kadar oyunun neyle ilgili olacağına dair %100 bir doğrulama yapılmadı. Hikaye, kampanya ve en önemlisi oynanış detayları henüz açıklanmadı.

Hayranlar nihayet franchise’ın en yeni somut kanıtına sahip olacaklar. Battlefield resmi Twitter hesabından bir teaser (tanıtım) videosu yayınlandı. Duyuru 9 Haziran’da yapılacak. Zaman açısından daha net olmak gerekirse, açıklama Pasifik saatiyle sabah 7 / Doğu saatiyle 10.00 / İngiltere saatiyle 15.00’te olacak. Dışarıdakiler için, Birleşik Krallık saat 15.00 olacağı anlamına geliyor.

Battlefield 6 Oyun Görüntüleri

Bugünkü teaser videosu, ara sahneleri veya oynanış görüntülerini ortaya çıkarmadı . Bunun gibi detaylar büyük ihtimalle 9’unda gelecek. Teaser’da başka yönler de var. İzleyiciler parlak mavi bir logo fark edebilir. Ek olarak, bazı kusurlu görsel efektler ve franchise’ın ünlü temasının yeni bir versiyonu dikkat çekiyor. Belki de ikonik dizi yeni bir yöne çekilecek. Görseller, teknolojinin hikayede önemli bir rol oynayacağını gösterebilir. Battlefield 1 geçmişine bakarken, yaklaşmakta olan altıncı giriş, daha yeni veya gelecekteki bir ayarı kullanabilir.

Geçen hafta, oyun görüntüleri sızdırıldı. Ancak Electronic Arts, içeriğin yaklaşan fragmanı temsil etmediğini hızlı bir şekilde tartıştı. Sızan materyalin dahili görüntüler olduğu belirtildi. İçeriğin asıl oyunun bir parçası olması mümkün olsa da, önümüzdeki hafta duyuruda yer almayacak. Hayranlar ve eleştirmenler, oyunun neler sunabileceğini görmediler. Battlefield 6 fiyatını da merak ediyoruz.

Önceki kaynaklar, bilgilerin Haziran ayında açıklanabileceğini düşünüyordu. Ay boyunca gerçeklerin ortaya çıkması bekleniyordu. Ancak, sektördekiler tarafından bilinen kesin bir tarih yoktu. Artık bu spekülasyonun Twitter teaser’ı ile doğru olduğunu biliyoruz. Geçen ay, 10 Mayıs’ta sosyal medya hesabı, “Yakında kafiyeli kelimeler: June Boom” yazan bir gönderi oluşturdu. Geriye dönüp bakıldığında, bu muhtemelen yeni bir giriş için nihai açıklamanın ne zaman geleceğinin ilk göstergesiydi.

Battlefield 6 Hakkında İnceleme

2019’da Battlefield’ın yayıncısı EA , serinin yeni bir bölümünün 2020’de nasıl gelmeyeceğini anlattı. Bu, franchise’ın yıllık sürüm geleneğini bozdu. Beşinci oyunun alınması muhtemel bir sebep olmasına rağmen bir sebep verilmedi. Battlefield , hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından seride yüksek bir nokta olarak görülmedi. Geliştirici DICE, çizim tahtasına geri dönerken tartışıldı. Şirket muhtemelen gelecekteki taksitlerde daha iyisini yapmak için zaman ayırmak istedi. Neyse ki hayranlar için Battlefield 6’nın 2021’de gelmesi bekleniyor.

Geçen yıl boyunca EA tarafından küçük bilgiler ortaya çıktı. Yayıncı, yeni oyunun PS5 ve Xbox Series X sistemlerinden nasıl tam olarak yararlanacağını açıkladı. Bir Battlefield mobil oyununun ortaya çıkmasından sonra , DICE genel müdürü Oskar Gabrielson, “seri tarihinin Battlefield 6 üzerinde çalışan en büyük ekibine sahip olduğunu ve yakında bir açıklamanın olacağını” söyledi.

Girişte çalışan daha fazla insan, sadece oynamak için iyi bir şey isteyenler için olumlu olabilir. EA ve DICE, kalbe son girişin eleştirilerini almış gibi görünüyor. Popüler IP’nin altıncı bölümünde iyileştirmeler yapıldığını umabiliriz. Gabrielson’ın tartışmasından bu yana birkaç ekran görüntüsü internete sızdırıldı. İle E3 de bu ay alınacak, belki EA bilgileri kısa vadede ortaya gerektiğine inanıyor. İnsanların çok sayıda fragman ve duyurunun yakında ne zaman geleceği konusunda spekülasyon yapmasını istemeyebilirler.

Bir Cevap Yazın

Samsung’un Sanal Asistanı Sam

DogeCoin Neden Yükseldi?